Management

V oblasti přímého prodeje je transparentní řízení zprostředkovaného obchodního vztahu s poskytovateli služeb základním stavebním kamenem vzájemné spolupráce. Naši partneři jsou vždy seznámení se všemi parametry námi nabízených či zprostředkovávaných služeb. Stejně tak jsou poskytovatelé námi zprostředkovaných služeb informováni o nastavení spolupráce s našimi partnery.

Díky tomu jsme schopni pro naše partnery vytvářet podmínky a speciální nabídky na základě jejich individuálních potřeb a dovedností.

In the direct-sales business is the transparent management of contractual relationship the basic of common partner cooperation. Our partners are always informed about all of criteria related to intermediated services offered by suppliers and service providers through our company. On the same level we inform service providers about business rules contracted with our partners.

Thanks to this transparency we are able to prepare special offers and business conditions for our partners based on their individual needs and skills.